Geras kilimu valymas | Cheminis kilimų valymas
400
page-template-default,page,page-id-400,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Cheminis kilimų valymas

 

Kvalifikuotų ir patyrusių specialistų komanda chemiškai išvalo vilnonius, sintetinius ar rytietiškus kilimus jų nesugadindama. Naudojame itin pažangią technologiją bei efektyvias cheminio valymo priemones, kurios nepriekaištingai pašalina sunkiai įveikiamas dėmes. Be to, galime garantuoti, kad po mūsų komandos cheminio kilimų valymo nebejausite nemalonių kvapų, tokių kaip: rūkalai, grybelis, pelėsis, degėsis, puvėsis ir pan. Alergiškų žmonių kilimus valome anti alerginėmis cheminėmis priemonėmis, kurios nedirgina odos bei kvėpavimo takų.

DSC_5704

Kilimų paėmimas ir pristatymas į namus visoje Lietuvoje – Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, mes patys atvažiuosime, pasiimsime kilimą ir vėliau jau chemiškai išvalytą atvešime. Cheminį kilimų valymą atliekame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose.