Geras kilimu valymas | Kilimų ir kiliminių dangų impregnavimas
418
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-418,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Kilimų ir kiliminių dangų impregnavimas

 

Kilimo ir kiliminės dangos impregnavimas padeda apsisaugoti nuo užsiteršimo, dėmių įsiskverbimo į audinio pluoštą ir gerokai palengvina jų valymą bei užtikrina geresnį nešvarumų panaikinimą valymo metu. Taip pat baldų, kiliminės dangos, kilimo impregnavimas atlieka anti-statinę funkciją: mažiau limpa pūkai, dulkės, o kasdieninio siurbimo metu palengvina valymą. Visi nauji kilimai, kiliminės dangos ar baldai jau gamykloje yra impregnuojami, tačiau ilgainiui impregnantas nusidėvi ir Jūsų kilimai ar baldai praranda savo estetinę išvaizdą. Tokiu atveju būtina atstatyti apsauginį sluoksnį. Kiliminių dangų, baldų impregnavimas labai naudingas esant namuose mažiems vaikams, tai veiksmingai apsaugo kilimus nuo įvairių skysčių išsipylimų. Šį darbą reiktų palikti profesionalams, nes neturint įgūdžių, specialios technikos bei priemonių galite ne tik kokybiškai neišvalyti dėmių, bet ir pažeisti audinį.

kilimas

Kilimų paėmimas ir pristatymas į namus visoje Lietuvoje – Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, mes patys atvažiuosime, pasiimsime kilimą ir vėliau jau chemiškai išvalytą atvešime. Cheminį kilimų valymą atliekame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose.